Rezervasyon Koşulları

1-ÖN REZERVASYON : Otelimiz Yöneticisi Sn. Dilek EROL’u +90 286 658 86 81 nolu Otel telefonundan veya +90 533 317 38 16  nolu cep telefonundan arayarak ve mümkünse telefonla konuşma sonrası Cep telefonlarımıza SMS atarak  ve/veya mutlaka otelimizin contact@edeapart.com  E-Mail adresine E-Mail yazarak, istediğiniz tarihler için istediğiniz oda sayısı ve kişi  sayısı için ÖN REZERVASYON yaptırabilirsiniz.

2-REZERVASYON ÖDEME BİLDİRİMİ : Ön Rezervasyonunuz alındığında, size oda durumunun müsaitlik durumu hakkında, telefonunuz  aranarak ve telefonunuza SMS atılarak ve akabinde  E-Mail ile hemen geri bildirimde bulunularak , oda durumunun müsaitliği halinde; Ön Rezevasyonunuzun KESİN REZERVASYONA dönüştürülmesi için, Otelimizin :

2.a-Türkiye İş Bankası Ezine-Çanakkale  Şubesinde ki, ETEM EROL (EDE APART OTEL) 2322-0369677  (SWIFT/BIC No: ISBKTRIS, IBAN No : TR28 0006 4000 0012 3220 3696 77) nolu hesaba ,ve/veya,

2.b-T.C. Ziraat Bankası  Bozcaada-Çanakkale  şubesinde ki, ETEM EROL (EDE APART OTEL) 0414-05193216-5027  (IBAN No : TR42 0001 0004 1405 1932 1650 27) nolu hesaba,ve/veya,

2.c-Türkiye Halk Bankası  Ezine-Çanakkale  şubesinde ki, ETEM EROL (EDE APART OTEL) 642-09002984 (IBAN No : TR04 0001 20096420 0009 0029 84) nolu hesaba,

size bildirilecek olan konaklama Rezervasyon ücretinizin, yıl içi normal günlerde en az yüzde elli (%50) sini , 3 (üç) gün ve daha uzun süreli Resmi ve Dini BAYRAM günlerinde tamamını yatırmanız veya KREDİ KARTI ile ödeme yapacaksanız, size bildirilecek olan konaklama Rezervasyon ücretinizin, yıl içi normal günlerde en az yüzde elli (%50) sinin , 3 (üç) gün ve daha uzun süreli Resmi ve Dini BAYRAM günlerinde tamamının MAİL ORDER yapılabilmesi için GEREKLİ ONAYI verdiğinizi bildirmeniz yanında, kartınızın ÖN YÜZÜNDEKİ Kredi Kartı Türü, Kredi Kartınızın 16 haneli numarasını, Kredi Kartınızın Son Kullanım Tarihini (ay /yıl olarak) ve yine kartınızın ARKA YÜZÜNDEKİ üç rakamdan oluşan CVC kodunu bildirmeniz istenecektir.

3-REZERVASYONUN KESİNLEŞMESİ : Rezervasyon için gerekli ödemeyi ilgili hesaba yapmanız (ödemeyi yaptığınızı telefon veya SMS ile ve mümkünse E-mail ile bildirmeniz ve otel banka hesabının kontrolü sonrası) veya Mail Order ile ödemenizde bir sorun (red, Yetersiz Bakiye vs) olmaması ve Ödeme Provizyonunuzun  gerçekleşmesi halinde, Rezervasyonunuz kesinleşmiş olacak ve Rezervasyonunuzun kesinleştiği, telefonunuz aranarak ve SMS atılarak, ayrıca E-Mail ile de tarafınıza bildirilecektir. Gerekli rezervasyon ücretinin hesaba yatırılmaması veya Mail Order ile tahsilat yapılamaması halinde, Rezervasyonunuz gerçekleşmemiş olacak ve durum yine tarafınıza E-Mail yada Tel veya SMS  ile bildirilecektir.

4-REZARVASYON İPTALLERİ :

4.1-Rezervasyon gerçekleşme tarihine en az onbeş (15) tam gün ve daha az süre kalan hallerde yapılacak Rezervasyon İptallerinde, Rezervasyon Ücreti hiçbir şekilde İADE edilmez. Sadece, E-Mail ile talep edilmesi halinde; oda müsaitlik durumu da dikkate alınarak  ilgili rezervasyonunuz belirleyeceğiniz ileride ki bir tarihe, o tarihte ki oda fiyatları arasında fazlaya veya aza  ilişkin fiyat farkı varsa rezervasyonun gerçekleşeceği tarihte gerekli ödemenin alınacağı tarafınıza bildirilerek, rezervasyon ötelemesi yapılabilecektir. İleride ki tarihe  ötelenecek rezervasyonlarda, oda fiyatları düşükte olsa fazlaya ilişkin iade yapılmaz. Ancak, fazlaya ilişkin hakkınızı konaklama gün sayısı arttırımında veya otel içi harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Ötelenen Rezervasyonlarda, kesinlikle bir daha Rezervasyon Ötelenmesi yapılmaz veya  Rezervasyon geri ödeme süreleri içinde Rezervasyon İptal edilerek REZERVASYON ÜCRET İADESİ istenemez.

4.2-Rezervasyon gerçekleşme tarihine en az onaltı (16) ile otuz (30) tam gün kalan Rezervasyon İptallerinde, Rezervasyon Ücretinin yüzde elli (% 50)’si  İADE edilir. Rezervasyon ücret iadesinde, İADE masrafları İADE edilecek ücret içinden karşılanır.

Hiçbir şekilde, iade edilmeyen Rezervasyon Ücreti kısmı için Rezervasyon Ötelemesi talepleri karşılanmaz.

Sadece, E-Mail ile talep edilmesi halinde; oda müsaitlik durumu da dikkate alınarak  ilgili rezervasyonunuz belirleyeceğiniz ileride ki bir tarihe, o tarihte ki oda fiyatları arasında fazlaya veya aza  ilişkin fiyat farkı varsa rezervasyonun gerçekleşeceği tarihte gerekli ödemenin alınacağı tarafınıza bildirilerek, rezervasyon ötelemesi yapılabilecektir.

İleride ki tarihe  ötelenecek rezervasyonlarda, oda fiyatları düşükte olsa fazlaya ilişkin iade yapılmaz. Ancak, fazlaya ilişkin hakkınızı konaklama gün sayısı arttırımında veya otel içi harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Ötelenen Rezervasyonlarda, kesinlikle bir daha Rezervasyon Ötelenmesi yapılmaz veya  Rezervasyon geri ödeme süreleri içinde Rezervasyon İptal edilerek REZERVASYON ÜCRET İADESİ istenemez.

4.3-Rezervasyon gerçekleşme tarihine en az otuzbir (31) ve daha fazla tam gün kalan Rezervasyon İptallerinde, Rezervasyon Ücretinin TAMAMI, Rezervasyon ücretinin alındığı yol ile İADE edilir. Rezervasyon ücret iadesinde, İADE masrafları İADE edilecek ücret içinden karşılanır.

5-Konuklarımızın, Rezervasyon süreleri ve Rezervasyon İptali ile geri ödemeleri, Rezervasyon Ötelemeleri ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmaması için, konuklarımızın yukarıdaki kurallara uymaları ve sürelere de  dikkat ederek; rezervasyonlara ilişkin  tüm taleplerini (İPTAL talepleri dahil), E-Mail yolu ile yapmaları rica olunur.

E-Mail ile yapılan her başvuru hemen ve mutlaka dikkate alınacak ve konuğa sonuç hakkında bilgilendirme e-maili gönderilecektir.

Doğaldır ki, konuklarımızın TELEFON ile yaptıkları Rezervasyon İptallerini TELEFON ile yapmaları halinde, telefon ile yapılan başvuru mutlaka dikkate alınacak ve maddi işlem gerektirmeyen (ücret kesintisi, ücret iadesi vs) İPTAL işlemleri başlatılacak ve sonuçlandırılacak  ve konuklara varsa telefonlarına işlem sonucu hakkında BİLGİ verilecektir.

Ancak, maddi işlem gerektiren rezervasyon İPTALLERİNDE, konuklarımızın Rezervasyon İptallerini, TELEFON ile yapmaları halinde, bu iptalin   konuk tarafından SMS yolu ile de teyit edilmesi ve telefon başvurusu sonrası yapılacak SMS gönderiminden sonra en geç 24 (yirmidört) saat içinde mutlaka Otel E-Mail adresine (contact@edeapart.com) de e-mail ile yazılı rezervasyon İPTAL başvurusunun konuk tarafından  yapılması halinde , Otel Yönetimimizce rezervasyon İPTALLERİ dikkate alınacak ve İPTAL talebi hakkında işlem yapılacak ve maddi (parasal) geri İADE işlemi en geç 1 (bir) ay (otuz takvim günü) içinde sonuçlandırılacaktır.

6-Rezervasyon ve Rezervasyon İptallerinde konuklarımız ile Otelimiz arasında olabilecek her türlü hukuksal ve parasal sorunların çözümünde, otelimizin faaliyette  bulunduğu yerde bulunan yerel  EZİNE-ÇANAKKALE-TÜRKİYE mahkemelerinin ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu, taraflar (konuklarımız ve Otel Yönetimi) peşinen kabul etmiş sayılırlar.