Hakkımızda

EDE Apart Otel, denizlerin karıştığı, kıtaların birleştiği, kültürlerin kaynaştığı, balıkların oynaştığı, yeşilin uçsuzlaştığı, mavinin berraklaştığı, oksijenin bollaştığı, insanların öpüşüp-koklaştığı, Ege denizinin tuzlu suyu ile Marmara Denizi-Karadeniz’in tatsız-tuzsuz suyunun, Çanakkale boğazı yolu ile birleştiği bir bölgede; Heredot’un deyimiyle “Tanrı, insanlar uzun ömürlü olsun diye Bozcaada’yı yaratmış…” dediği Bozcaada’nın eski bağlantı iskelesi olan Odunluk İskelesi mevkiinde, denize yaklaşık 300-350 metreuzaklıkta, zeytin ağaçlarının ortasında, ana yol gürültüsünden uzakta; 8 (sekiz) oda- 4 ad  2 kişilik, 4 adet 3 kişilik- ve minimum 20 (yirmi)-maximum 22 (yirmiiki) yatak kapasiteli  olarak Apart Otel tarzında yaz-kış konaklama ve ağırlama hizmeti vermek amacıyla 2014 yılı ortalarında projelendirilmiş ve 2014 yılı sonlarında temeli atılarak yapımına başlanmış ve 2015 Ağustos ayı sonlarında hizmete açılmıştır.

EDE Apart Otel, projelendirilmesi dışında, tüm müteahhitlik, kontrollük ve detay tasarımları, işçilik satın alması ile tarafımızca yapılmıştır.

EDE Apart Otelin, yerleşim, ekipman, araç-gereç temini, tüm tefrişi ve konaklamaya hazır hale gelmesi, tamamen ailemizin (benim ve eşimin) eseridir.

EDE Apart Otel, konuklarıyla daha yakından ilgilenmek, onları evindelermiş gibi bir duygu yaratmak için, küçük bir aile işletmesi olarak düşünülmüş olup bu amaca yönelik olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

EDE Apart Otel, “Oda ve Oda+Kahvaltı “ olarak hizmet vermektedir. Konuklarımızın talebi halinde, gündüzleri ve akşamları Atıştırmalık -Snack Bar, sadece akşamları  Alakart hizmeti vermeyi de amaçlamaktadır.

EDE Apart Otelde, her oda da Apart Otel konseptine uygun olarak , donanımlı Mini Mutfak bulunmaktadır.

EDE Apart Otel de, devamlı sıcak su mevcuttur. Kış sezonunda, gerekmesi halinde, merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır.

EDE Apart otelde, tüm odalarda; ısıtma-soğutma amaçlı Inverter Klima ve uydu yayınlı LCD TV mevcuttur.

EDE Apart Otel Konukları, Lobi ve Lobi balkonu ile bahçesindeki oturma düzenini olanaklarından  ve otelin otoparkından ücretsiz olarak yararlanabilirler.

EDE Apart Otel, yerli ve yabancı konuklara hizmet vermeyi hedeflemiştir.

EDE Apart Otel, İngilizce, Fransızca, Rusça dillerinde ve az da olsa Yunanca dillerinde konukları ile iletişim kurabilecek durumdadır.

EDE Apart Otel, gerek hizmeti ve gerekse uygun fiyat politikası ile azami konuk memnuniyetini hedeflemektedir. Bu konuda, konuklarımızdan da gerekli anlayış ve desteği beklemekteyiz.

Sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmeniz dileğiyle…

Saygılarımızla…